Gimnazijos bendruomenės Advento vakaronė

Gruodžio 15 dienos vakare gimnazijoje vyko bendruomenės Advento vakaronė.

Visų gimnazijos klasių mokiniai su tėveliais bei klasės vadovais susėdo prie bendro stalo, aptarė praeinančių metų rezultatus, pasidalijo ateinančių metų lūkesčiais bei svajonėmis.

Kiekvienos klasės bendruomenę aplankė ir šilta kalėdine nuotaika pasidalijo gimnazijos direktorė Ana Staniukėnienė, dir. pavaduotojos Daiva Lebednikaitė, Stasė Veličko ir Kristina Kazlauskaitė; gražius sveikinimo žodžius tarė gimnazijos tarybos narė Renata Sokolovska bei kūno kultūros mokytojas Mindaugas Urbanavičius.

IIIc klasės vadovė Miglė Šatkauskienė

Palydėdami senuosius metus 7ž klasės mokiniai ir jų tėveliai susirinko į šventinę vakaronę. Ne paslaptis, kad 7ž – viena sportiškiausių gimnazijos klasių, tad protmūšis tapo puikia galimybe ne tik pabendrauti su tėveliais, bet ir pasivaržyti, kas sumanesnis, išradingesnis, greitesnis. Protų mūšį „Pasuk makaulę“ vedė klasės vadovė Rūta Čėsnienė ir Melanijos tėvelis Nerijus. Burtų keliu visi renginio dalyviai susiskirstė į 6 komandas, kurioms teko ne tik pamankštinti protus, bet atlikti ir kūrybines užduotis, pavyzdžiui, sukurti naujo produkto, pagaminto sujungus du daiktus, reklamą, arba išsirinkti balioną su priešininkų komandos klausimu ir į jį atsakius gauti papildomų taškų.
Jungtinės tėvelių ir vaikų komandos azartiškai varžėsi, nenusileido kūrybiškumu, bet pagaliau nugalėjo komanda „Saldainis“.

Smagiai vakarojančius susirinkusiuosius aplankė ir pasveikino su atrėjančiomis šventėmis gimnazijos direktorė Ana Staniukėnienė su savo komanda.
Visi padėkojome vieni kitiems už puikią bendravimo, buvimo kartu dovaną, pažadėjome tęsti panašių susitikimų tradiciją.

7 ž klasės vadovė Rūta Čėsnienė

• 2
  • 3
  • 4
  • 5

Senvagės gimnazijos aštuntokai pasitiko artėjančias šventes prie didelio bendro vaišių stalo. Galbūt pica ir ne pats sveikiausias patiekalas, bet po sunkių darbų taip norisi pasilepinti!

8 klasės vadovė Raimonda Kisielienė

• IMG_0542

Metas prieš Kalėdas – tai toks laikas, kai naujai iškyla prisiminimai, norisi apmąstyti nuveiktus darbus, prisiminti tai, kas buvo gera ir tuo pačiu pagalvoti apie gražius ateities planus. Gruodžio 15 dieną Ib klasės mokiniai bei jų tėveliai rinkosi į jau tradicine gimnazijoje tapusią kalėdinę vakaronę – pasisėdėjimą prie arbatos puodelio. Tiek tėvams, tiek vaikams tai buvo lyg ir naujų tradicijų pradžia, bet tuo pačiu daugumai tai buvo senųjų tradicijų prisiminimas, kadangi dalis mokinių baigė pradinę mokyklą būtent šioje gimnazijoje. Pasisėdėjimo metu visi pasidalino šiltais prisiminimais tiek iš šių metų, tiek iš savo mokyklos laikų, linkėjo, kad ateinantys metai būtų naujų galimybių ir sėkmingų darbų metas.

Ib klasės vadovė Jurga Donelienė