Aušrinės ir Edgaro įspūdžiai ir linkėjimai

Mokyklą baigėme šį pavasarį, todėl prisiminimai ir įspūdžiai dar niekur nespėjo dingti. Kartu su Aušrine trumpai pabandysime papasakoti, kokius dabar matome mokyklos atspindžius. 

Mes esame vieni iš paskutinių, kurie gimnazijos koridoriais vaikščiojo nuo pirmos iki dvyliktos klasės. Šiandien dauguma mūsų pasuko visiškai skirtingais keliais. Aušrinė studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir ten siekia savo svajonių, o aš pasirinkau ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą.

Ačiū, kad mylite mokyklą

„Myliu mokyklą, nes ji – susitikimo vieta...Mums visiems reikia susitikimo kultūros, mes visi norim susitikti, susipažinti, mylėti, keliauti kartu. Myliu mokyklą ir dėl to, kad ji ugdo vaikus tiesai, gėriui, grožiui. Visi šie elementai kartu padeda mylėti gyvenimą taip pat ir tuomet, kai sunku, kai slegia problemos. Tikras ugdymas moko mylėti gyvenimą ir atveria gyvenimo pilnatvei. Neleiskime, kad iš mūsų atimtų meilę mokyklai...“ Popiežius Pranciškus

 

Straipsnius siųskite lietuvių kalbos mokytojai Imai Vilniškaitienei el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© MŠ, 2014-2018