Svečiai gimnazijoje

Spalio 26 d. Senvagės gimnazija priėmė svečių grupę iš  Portugalijos, Graikijos  ir Lietuvos, kuriems pristatėme Senvagės gimnazijos autentiškumą.

Ugdymo plėtotės centras kartu su ŠMM  š. m. spalio 25 -27 d. organizuoja Europos Tarybos „Pestalozzi“ programos seminarą Lietuvoje „Ieškant balanso: autentiškumas, įvairovė ir įtraukioji kultūra“. Spalio 26 dieną 11 svečių  ir 14 Lietuvos mokytojų buvo suskirstyti į grupes ir lankėsi 4 Vilniaus mokyklose.

Senvagės gimnazija priėmė svečių grupę iš Portugalijos, Graikijos  ir Lietuvos, kuriems pristatėme Senvagės gimnazijos autentiškumą. Svečiai susipažino su gimnazijos tradicijomis, papasakojome, kaip į  ugdymo procesą integruojame etninės kultūros, pilietiškumo programas, jie apsilankė pamokose, gimnazijos muziejuje. Projekto dalyviai iš Senvagės išsivežė ne tik mokytojai Daliai Žabaitei vadovaujant pačių pasigamintą  eglutės papuošalą - lietuviškų sodų elementą reketuką, bet ir plačias šypsenas: svečiai dėkojo už puikų priėmimą ir sakė, kad viešnagės laikas prabėgo nepastebimai.

Vilniaus Senvagės gimnazija atvira ir svetinga, noriai ir dalykiškai bendradarbiauja su kitomis institucijomis, puoselėja tautos tradicijas, ugdo pilietiškumą.

Administracija dėkoja:

• Rūtai Čėsnienei už puikų gimnazijos pristatymą;
  • IV klasės mokiniams Justei Kasiulytei ir Aivarui Paukštei ir mokytojai Renatai Sokolovskai už bendravimą anglų kalba;
  • mokytojoms Neringai Pinelienei, Gitanai Pranckūnienei, Imai Vilniškaitienei, Daivai Sasnauskienei už svečių priėmimą į pamokas;
  • Zitai Butkevičiūtei už skaityklos pristatymą.

Gimnazija gavo Ugdymo plėtotės centro Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus metodininkės Romos Sausaitienės padėką. Padėkos tekstas:

Laba diena,

dėkojame Jums už bendradarbiavimą įgyvendinant Švietimo ir mokslo ministerijos bei Ugdymo plėtotės centro tarptautinį seminarą ,,Ieškant balanso: autentiškumas, įvairovė ir įtraukioji kultūra“.

Seminaro dalyviai turėjo puikią galimybę susipažinti su Jūsų mokyklų bendruomene, išskirtinumu, puoselėjamomis tradicijomis.

Dėkoju visiems –  mokyklų vadovams, mokytojams, skyrusiems savo laiką, dėmesį ir šilumą. Sėkmės Jūsų darbuose.

• 20171026_104546
  • 20171026_105428