Tapk ŠAULIU!

Nuo š. m. rugsėjo 1 dienos mūsų gimnazijoje atidaroma pirmoji šaulių klasė Vilniaus mieste. Prisijunk ir tu!

Mūsų gimnazija bus pirmoji sostinės mokykla, kurioje įsikurs tokia klasė. Šią klasę galės lankyti gimnazijos 1-4 klasių mokiniai.

„Jaunieji šauliai, dalyvaudami pratybose, žygiuose, ekskursijose, renginiuose ir stovyklose susipažins su Lietuvos šaulių sąjunga, Lietuvos kariuomene, kitomis statutinėmis organizacijomis ir jų mokymo įstaigomis, įgaus daugiau pasitikėjimo savimi, pareigingumo, disciplinos, tobulins lyderio savybes.

Jaunųjų šaulių klasių dalyviai bus skatinami propaguoti sveiką gyvenseną, mokomi puoselėti tautinę kultūrą, ugdys pilietines vertybes“, – sakė LŠS Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės vadas majoras Mindaugas Milius.

Plačiau galima paskaityti Vilniaus miesto savivaldybės tinklapyje ir dienraštyje 15min.lt.

Mūsų draugai Šaulių sąjunga ir Lietuvos kariuomenė.