Išvyka į parodą „Studijos 2017“

Vasario 2 d. mūsų gimnazijos  II – III klasių  mokiniai kartu su klasių vadovėmis lankėsi tarptautinėje parodoje ,,Studijos 2017’’.

Jau penkioliktus metus organizuojamoje parodoje „Litexpo“ centre buvo galima susipažinti su studijomis Lietuvoje ir užsienyje, reikalingiausiomis ir naujausiomis profesijomis, karjeros ir verslo perspektyvomis, stažuotėmis ir savanoryste. Moksleiviai galėjo apsilankyti „Inovacijų alėjoje“, dalyvauti paskaitose, įvairiose interaktyviose veiklose.

Moksleiviams  ši paroda – puiki galimybė pabendrauti su aukštųjų  mokyklų, užsienio universitetų, profesinių mokyklų atstovais, aplankyti įvairius  renginius specialiose zonose, kur įvairios specialybės perteikiamos gyvai. Parodoje taip pat buvo galima konsultuotis  su karjeros konsultantais ir psichologais.

Mokytoja Gitana Pranckūnienė