Su gimtadieniu, Lietuva!

Gimnazijos direktorė sveikina visus su Valstybės atkūrimo diena – Vasario 16–ąja.

Senvagės gimnazijos II, III ir 6 klasių mokiniai su direktore Ana Staniukėniene ir mokytojais Mindaugu Urbanavičiumi, Rūta Čėsniene š.m. vasario 10 d. dalyvavo akcijoje „Pasveikinkime Lietuvą su gimtadieniu kartu su Ministru Pirmininku“. Mokiniai buvo pakviesti į ekskursiją po LR Vyriausybės rūmus, vienoje iš posėdžių salių buvo pristatyta Vyriausybės veikla, užsimezgė diskusija aktualiais mokiniams būsimų studijų bei profesijos pasirinkimo klausimais. Vėliau mokiniai buvo pakviesti į V.Kudirkos aikštę pasveikinti praeivių su artėjančiu Lietuvos gimtadieniu. Kiekvienam dalyviui buvo įteikti trispalviai balionai, kuriuos paleidome į orą tardami sveikinimo žodžius: „ŠIANDIEN, RYTOJ, VISADA BUS LIETUVA! SU GIMTADIENIU, LIETUVA!” Nuotaiką skaidrino gan stipraus vėjo iš rankų plėšiami ir vis bandantys susipainioti balionai, kai kurie jų paleisti įstrigo viename iš klevų prie V. Kudirkos paminklo, taip papuošdami vėliavos spalvomis apniukusią, lietingą dieną. Trispalve pasipuošęs medis mums pasirodė puikus šventės akcentas.

Sveikinimą galite pamatyti čia.

Rūta Čėsnienė, 6ž klasės vadovė