Bendruomenės futbolo turnyras „Vilniaus mero taurė 2017“

Rugsėjo 29 d. Vilniaus Senvagės gimnazijos stadione įvyko bendruomenės futbolo turnyras Vilniaus mero pereinamajai taurei 2017 laimėti.

Oficiali atidarymo ceremonija įvyko garbingu Vilniaus miesto vėliavos ir Senvagės gimnazijos vėliavų įnešimu. Pasirodymą surengė šokėjų palaikymo komanda „G-Stars“ (vadovė Gražina Urbonienė). Sveikinimo kalbą sakė gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Stasė Veličko.

Turnyre dalyvavo 13 komandų : „Senvagė“,  „Seimas“, „TOPsport“, Vilniaus miesto savivaldybė,  Lietuvos futbolo teisėjų asociacija, „Gelgaudiškis“, „Swedbank“, Kelių policija, Kariuomenė, „Press'as“, Lietuvos futbolo federacija, Vilniaus apskrities priešgaisrinio gelbėjimo tarnyba, „Pietų-IV“.

Finale susitiko dvi komandos: praėjusių metų čempionai „Seimas“ ir komanda „Senvagė“. Po intriguojančių varžybų naujaisiais čempionais tapo komanda „Senvagė“. : „Geriausiu vartininku“ buvo pripažintas „Senvagės“ komandos vartininkas A.Paškevičius, o rezultatyviausio žaidėjo laurai atiteko daugkartiniam Lietuvos čempionui ir šiuo metu vaikus futbolo paslapčių mokančiam R.Radavičiui.

Trečią vietą turnyre iškovojo „TOPsport“ komanda, praėjusi metais likusi penkta.

Turnyre buvo apdovanotas ir jauniausias futbolininkas. Juo tapo „Pietų-IV“ atstovas Domantas Vencius.

Gimnazijos bendruomenė dėkoja „Senvagės“ komandai, iškovojusiai Vilniaus mero taurę 2017.