Tarptautinis projektas Dziwnow‘e Lenkijoje

Šių metų  liepos 23 – 30 d. vienuolika mūsų gimnazijos mokinių ir buvę mokiniai bei vokiečių kalbos mokytojos Ilona Bingelienė ir Sigutė Čipkienė vyko į tarptautinį projektą Dziwnow‘e, Lenkijoje, prie Baltijos jūros.

Projekto tema: Aplinkosauga. Atsinaujinančios energijos. Dalyvavo jaunimas iš šešių šalių: Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Vengrijos, Prancūzijos ir Čekijos.

Kiekviena šalis parodė savo parengtus pristatymus. Vyko diskusijos, aptarimai, įvertinimai. Dalyviai apsilankė  didžiausiame Lenkijos kurorte Kolberg‘e, susipažino su miesto istorija, aplankė švyturį, plaukė laivu Oderio upe bei Baltijos jūra. Taip pat lankėsi Ščecine.

Komanda gyveno puikiame viešbutyje su SPA kompleksu, daug bendravo su kitų šalių jaunimu, džiaugėsi galimybe pabūti su senais draugais bei susirado naujų. Grįždami visi vienbalsiai sutarė, kad nekantriai laukia kitų projektų.