„Aš galiu“

2014 metų gruodžio 1-ąją dieną IIIb klasės mokiniai (Kristė Drėmaitė, Silvija Tamošaitytė, Eva Micevičiūtė, Monika Kašėtaitė, Dovilė Maknytė, Alfredas Pervenis, Edita Rakauskaitė) su biologijos mokytoja Birute Balsevičiene dalyvavo Vilniaus miesto 9-12 klasių mokinių konferencijoje „Aš galiu“, kuri vyko Vilniaus miesto savivaldybėje.

Joje mokiniai iš įvairių mokyklų pristatė pranešimus apie jaunimui labai aktualias temas - rūkymą ir alkoholio, narkotikų vartojimą. Visi dalyviai pasisakė prieš psichotropinių medžiagų vartojimą, rūkymą. Tačiau konferencijos dalyviai tarė tvirtą „taip“ sveikai gyvensenai, savitarpio supratimui ir pagalbai draugui. Mūsų komanda buvo paruošusi trumpą filmuką, kuriame buvo gvildenamos visos anksčiau paminėtos temos. Šis renginys iš tiesų buvo labai naudingas ir mes džiaugiamės, kad jame sudalyvavome!

  • as_galiu1
  • as_galiu2
  • as_galiu3
© MŠ, 2014-2018