Europos egzamino finalas

2018 m. gegužės 22 d. įvyko „Europos egzamino“ finalas, kuriame paaiškėjo geriausi Europos Sąjungos žinovai ir buvo išdalinti pagrindiniai prizai.

Gegužės 9 d. vykęs pirmasis „Europos egzamino“ etapas, kaip ir kasmet, sulaukė didelio dėmesio. Savo žinias apie Europos Sąjungą nusprendė pasitikrinti daugiau kaip  20 000 dalyvių, egzaminas vyko praktiškai kiekviename Lietuvos mieste – iš viso 350 mokyklų iš visos Lietuvos. Egzaminas taip pat vyko ir mūsų gimnazijoje. Džiugu, kad mūsų gimnazijos abiturientas Andrius Jokubauskas sėkmingai įveikė antrąjį etapą ir pateko į finalą.

„Europos egzamino“ finalo dalyvius pasveikino Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, Estijos ambasadorė Jana Vanaveski, Jaunimo Europos komandos nariai. Dalyviams finalo metu reikėjo atsakyti į 20 klausimų, už kuriuos buvo galima surinkti 32 taškus.

Nors Andrius ir netapo prizininku, tačiau jau didelis pasiekimas patekti tarp 25 geriausių Lietuvos moksleivių.

Renginys baigėsi tikra atlikėjo Jurgio Didžiulio „fiesta‘‘, į kurią buvo įtraukti visi dalyviai. Kartu su visais šoko ir dainavo ir į renginį atvykusi LR Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

Istorijos mokytoja Gitana Pranckūnienė

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

 

© MŠ, 2014-2018