Atvirų durų diena Vilniaus Gedimino technikos universitete

Atvirų durų diena Vilniaus Gedimino technikos universitete

Spalio 11 dieną, grupė dvyliktokų lankėsi Vilniaus Gedimino technikos universitete atvirų durų dienoje. 

VGTU studijų prorektorius Romualdas Kliukas supažindino su tvarka stojant į universitetus ir kokios  laukia naujovės. VGTU absolventai – IT profesionalė Eglė Radvilė ir elektrinio transporto kūrėjas - išradėjas Ričardas Leščinskas – pasidalino savo patirtimi, atskleidė, kodėl jie pasirinko savo sritis bei papasakojo, kokius įdomius dalykus veikia dabar.VGTU Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro bei fakultetų atstovai konsultavo apie atskiras studijų programas bei atsakė į visus rūpimus.

                                           Klasės vadovė Rūta Gadeckienė

 

© MŠ, 2014-2018