Apdovanotas Senvagės gimnazijos mokytojas!

Artėjančios Mokytojų dienos proga Vilniaus Rotušėje apdovanota dešimt labiausiai nusipelniusių sostinės metų mokytojų. Tai mokytojai kūrėjai, charizmatiškos asmenybės, sėkmingai dirbantys ir kitus įkvepiantys entuziastai.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius  įteikė nominaciją ir Senvagės gimnazijos kūno kultūros mokytojui Mindaugui Urbonavičiui. Mokytojas ne tik ugdo jaunimą, moko sveikos gyvensenos, bet ir nenuilsdamas organizuoja sporto turnyrus, skatina burtis gimnazijos bendruomenę, telkia Senvagės alumnus. Mokytojas įsitikinęs, kad smagiausias būdas susitikti su senais mokyklos laikų draugais – pasigalynėti sporto aikštėje.

Sveikiname mokytoją Mindaugą gavus nusipelniusio sostinės mokytojo apdovanojimą!